Nors „TikTok“ platforma labiausiai mėgstama jaunimo ir yra žinoma dėl įvairių šokių ar kitų iššūkių, ja naudojasi ir garsūs pasaulio politikai. Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Boris Johnson prisijungė prie šio tinklo ir kreipėsi į socialinio tinklo auditoriją.
Įraše Boris sako: „Sveiki, bičiuliai, aš, Boris Johnson, pristatysiu ministro pirmininko rezidencijos „TikTok“ paskyrą. Šokančio manęs šioje platformoje neišvysite, bet gausite daugybę informacijos apie tai, ko imamės, kad realizuotume prioritetinius tikslus ir numatytas užduotis sutelkti mūsų šalį bei panaikinti joje skirtumus. Gausite įvairiausio turinio, kuris nebūtinai bus pasiekiamas per „Instagram“, „Snapchat“, „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir kitas platformas. (…). Tad sekite Dauningo g. 10 per „TikTok“.“
@10downingstreet Welcome to Number 10 TikTok!
Ir vis dėlto platformos „TikTok“ vartotojai, regis, Boris debiutu populiariame socialiniame tinkle nebuvo pernelyg sužavėti. Daugelis komentatorių teigė, kad politikams ne vieta „TikTok“, o Boris, užuot skyręs laiką šios platformos turinio kūrimui, užsiimtų svarbesniais valstybės klausimais.
Kai kurie komentatoriai net šaipėsi ir ragino Boris parodyti šukuosenų transformacijas ar įkelti vaizdo įrašų iš vakarėlių, kuriuose dalyvavo Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas.
Kaip bebūtų, atrado ir komentuojančių, jog toks Boris sprendimas – šaunus ir apgalvotas. Kai kurie gyrė Boris už drąsą ir už tai, jog šis siekia integruotis į šiuolaikinį gyvenimą bei priartėti prie jaunesnės kartos.