JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Buvęs Didžiosios Britanijos premjeras B. Johnson 8 kartą tapo tėvu

Buvęs Didžiosios Britanijos premjeras B. Johnson 8 kartą tapo tėvu

Buvęs Didžiosios Britanijos premjeras Borisas Johnsonas dar kartą tapo tėvu.

„Sveikas atvykęs į šį pasaulį, Frankai Alfredai Odysseusai Johnsonai, gimęs liepos 5 d. 9.15 val.“ – instagrame rašė politiko žmona Carrie Johnson greta nuotraukos, kurioje ji nufotografuota su naujagimiu. Tai trečiasis jųdviejų vaikas. Iš viso B. Johnsonas turi mažiausiai aštuonis vaikus.

„Atspėkite, kokį vardą išrinko mano vyras?!“ – klausė C. Johnson, turėdama omenyje konservatorių politiko aistrą graikų mitologijai. Ji pridūrė, kad mėgaujasi kiekviena minute su kūdikiu.

Pirmasis bendras poros vaikas Wilfredas gimė 2020 m. balandį, netrukus po to, kai B. Johnsonas dėl koronaviruso gulėjo reanimacijoje. Duktė Romy į pasaulį atėjo 2021-ųjų gruodį, kai B. Johnsonas dar buvo britų premjeras.

2022 m. vasarą B. Johnosnas po virtinės skandalų, įskaitant vakarėlius Dauning Stryte per pandemiją, atsistatydino. Praėjusį mėnesį 59-erių politikas padėjo ir parlamento mandatą, kai tyrimo metu konstatuota, kad jis melavo parlamentui apie vakarėlius.

B. Johnsonas turi keturis vaikus su antrąja savo žmona advokate Marina Wheeler. Jis turi ir nesantuokinę dukterį. Tačiau spėliojama, kad vaikų gali būti daugiau.

Mano išsaugoti straipsniai