Geriausia Kalėdinė dovana - žurnalo MANO NAMAI prenumerata!
Kas toji GJan

Kas toji GJan, pradėjusi interneto žvaigždžių erą?

Jokia muzikos žvaigždė Lietuvoje negali pasigirti tokiais pasiekimais, kokius visai nesunkiai pelnė vis dar mokyklos suole sėdinti Greta Jančytė (18).

Pasivadinusi Gjan, ji tapo pirmąja, išgarsėjusia vien interneto pagalba, pirmąja, kurios vaizdo klipus peržiūri ne šimtai tūkstančių, o MILIJONAI vartotojų!

NEMOKAMAS ETERIS

Kaip Bieberis savo karjerą pradėjo 2007-ųjų vasarį, taip GJan 2012-ųjų balandį įkėlė pirmąjį savo vaizdo klipą į „YouTube“ svetainę. Niekas negali paaiškinti kodėl, bet kilo milžiniška susidomėjimo banga. Peržiūrų skaitliukas augo akyse… Du, trys, keturi, penki tūkstančiai. Dabar – beveik trys milijonai! Tiek, kiek oficialiais statistikos duomenimis Lietuvoje gyvena žmonių. Scenarijus kartojosi dar du kartus. Visos trys GJan viešai paskelbtos dainos „Not Afraid“ (2,894,710 peržiūrų), „Tatoo“ (1,824,620 peržiūrų) ir „Need your love“ (1,117,974 peržiūrų) tapo interneto hitais ir atvėrė jaunai merginai vartus į muzikinį pasaulį. Labai gali būti, kad ne tik į vietinį… Juk pagiriamuosius komentarus gerbėjai rašo angliškai, vokiškai, rusiškai, ispaniškai, itališkai ir visokiomis neaiškiomis kalbomis.

IŠDIDUS STILIUS

Pradėti Lietuvai visai naują, internete gimstančių muzikantų erą GJan nepakako. Pramogų pasaulio krūmynuose netruko pasklisti kalbos apie negirdėtą būsimos dvyliktokės taktiką. Tarkim: dar niekas negirdėjo, kad koks nors pradedantis dainorėlis atsisakytų koncertuoti. Ir ne šiaip, savireklamos tikslams – nemokamai, o už honorarą. Ji tai padarė… Dar keisčiau – spjovė į kiekvieno mūsų pramogų pasaulio atstovo svajonę – atmetė pasiūlymą pasirodyti tiesiogiai per televiziją transliuojamuose „M.A.M.A.“ apdovanojimuose. Niekada niekas viešai neminėjo, bet Greta mums patvirtino – atsisakė ji ir bendrą dainą su velniškai populiariais veikėjais įrašyti.
Kiek kartų purtė galvą prašoma interviu, kviečiama į fotosesijas ir filmavimus – neskaičiuosime. Bet tai daro lengva ranka, negalvodama, kad jeigu taip ir toliau – tuoj bus pamiršta. „Viską, ką žmogus daro, turi daryti nuoširdžiai, o ne vedinas aklų tikslų. Jeigu man atrodo, kad kažko reikėtų nedaryti, tai ir nedarau. Nepuolu stačia galva visur, kur kviečia. Pasitikiu savo nuojauta, nes tikiu, kad viskas bus tik geriau“, – aiškinasi dainininkė.

Kodėl ji buvo pravardžiuojama „Menuke“? Nuo ko iš tikrųjų prasidėjo Gretos muzikinė karjera? O kokia yra tikroji GJan slapyvardžio reikšmė? Ir kas tas paslaptingas prodiuseris Rokas, kurį Greta vadina… draugu? Jei tau įdomūs atsakymai į šiuos klausimus, lėk į artimiausią prekybos vietą ir ieškok rugpjūčio „ [-[4]-] “, kurios viršelį puošia GJan!

Mano išsaugoti straipsniai