Nekaltybės praradimas – labai subjektyvus ir asmeniškas dalykas. Vienos labai akcentuoja nekaltybės svarbą ir ją saugo, kitos merginos – priešingai, dažnai mąsto apie jos praradimą ir net skuba kuo greičiau jos atsikrayti.
Tikriausiai ir pati puikiai žinai, jog nekaltybės praradimas – tik vieną kartą gyvenime pasikartojantis įvykis, kuriam privalu pasiruošti ir surasti tinkamą žmogų.
Vis dėlto naujausių tyrimų duomenimis, jei iki šiol esi nekalta, skubėti ir apgailestauti tikrai neturi. Vienas populiarus JAV žurnalas atliko didžiulį tyrimą ir ištyrė, jog net 40 procentų universitetų studentų yra nekalti.
Anonimiškai buvo apklausti daugiau nei 700 universiteto studentų, kurie pripažino, ar yra praradę nekaltybę, ar dar ne. Taigi, kone pusė universitete studijuojančių jaunuolių dar saugo savo nekaltybę. Paprašyti įvardinti, kodėl nesiekia kuo greičiau prarasti nekaltybės, studentai dažniausiai tvirtino, jog:
1. Nenori prarasti nekaltybės vien tam, jog jos atsikratytų, jiems būtinas emocinis ryšys su partneriu.
2. Baiminasi po nekaltybės praradimo būti atstumti.
3. Baiminosi, jog nekaltybės praradimo metu bus priversti daryti tai, ko nenori (daugiausia šią priežastį įvardino merginos)
Tyrimo vadovai išskyrė, jog daugelis nekaltų jaunuolių jautė graužatį ir manė, jog neatitinka visuomenės standartų. Vieni net teigė, jog pavydi savo draugams ar draugėms, kurie nekaltybę jau yra praradę.
Vis dėlto ar verta taip graužtis? Juk nekaltybė nėra tai, ką gali sugrąžinti, todėl prieš padovanojant ją kitam žmogui būtina gerokai apsvarstyti. Todėl jei ir tu dar esi nekalta, neverta nerimauti: pasaulyje yra daugybė žmonių, kurie įstoję į universitetus dar nėra praradę nekaltybės.