Turbūt ir tu žinai ne vieną žmogų, kurio norėtųsi klausytis ir klausytis. Kur jų paslaptis? Jie – įdomūs, kūrybingi, išsilavinę ir mokantys bendrauti.
O kaip ir tau tapti įdomesnei?
Domėkis pasauliu, lavinkis. Kuo daugiau žinosi apie tai, kas vyksta pasaulyje, tuo daugiau galėsi dalyvauti pokalbiuose. Įdomiausi žmonės ne tie, kurie sėdi kampe ir linkčioja, o tie, kurie į pokalbį įneša kažką naujo ir dalijasi įdomiais faktais.
Gyvenk įdomų gyvenimą, kad turėtum ką papasakoti. Įdomių žmonių gyvenime nuolat kažkas vyksta. Kuo daugiau veiksmo bus tavo gyvenime, tuo daugiau turėsi ką papasakoti aplinkiniams. Geriausias būdas rinkti įdomias istorijas – keliauti, nuolat susipažinti su naujais žmonėmis, sudaryti sau sąlygas dalyvauti naujose įdomiose situacijose.
Įsijausk į tai, ką darai. Nors, atrodytų, reikšmės kiek skiriasi, bet iš tiesų būti įdomiu yra tas pats, kas būti susidomėjusiu. Jei nuolat vaizduosi nuobodžiaujančią ar išsiblaškiusią, galiausiai aplinkiniai su tavimi ims nuobodžiauti, o tavo gyvenimas iš tiesų taps nuobodus.
Stenkis būti plačių pažiūrų, be išankstinio nusistatymo. Pasistenk kuo mažiau kitus kritikuoti ir per jautriai reaguoti į visus aplinkinių žodžius – žmonės bus labiau linkę su tavimi bendrauti ir leisti laiką.
Susikurk individualų stilių. Įdomus ne tik tas žmogus, kurio įdomus vidus – tavo fizinė išvaizda taip pat turi didelę įtaką žmonių nuomonei apie tave. Paprastai apie tai, ar žmogus įdomus, nuomonę susidarome dar su juo nė nesusipažinę, vien tik jį apžiūrėję.
Susirask pomėgių. Įsitrauk į vietos sporto komandos veiklą, pradėk groti nauju instrumentu arba išmok naujo amato. Hobis ne tik padeda turiningai praleisti laiką ir susipažinti su naujais žmonėmis, bet ir leidžia atpažinti savo pomėgius ir talentus.