NET 53% NUOLAIDA ŽURNALO MANO NAMAI PRENUMERATAI
Paliko vaikinas? Metas švęsti! Kodėl verta džiaugtis vienatve? (DISKUSIJA)

Paliko vaikinas? Metas švęsti! Kodėl verta džiaugtis vienatve? (DISKUSIJA)

Dažniausiai žmonės, išgirdę, jog mergina vieniša, “Šreko” katinėlio žvilgsniu pažiūri į ją ir atsidūsta „Nieko, rasi savo princą…“ Žinoma, kad ji ras, nereikia net sakyti!

[-[0]-]

Kažkodėl visuomenėje yra susiformavusi nuomonė, jog merginai būtinai reikia vaikino, nes kitaip ji tampa nevisavertė, atrodo silpna, „neapsaugota“ ir nemylima. Nuo kada vaikinas reiškia geresnį gyvenimą? Galbūt skamba kaip feminizmo šalininkės kalbos, tačiau būti vieniša mergina neretai yra tikrai šaunus dalykas!

Pirmiausia, tokios merginos tik įrodo, kokios stiprios asmenybės yra. Ne kartą esu girdėjusi kalbant vaikinus, jog vienišės (kalbu ne apie tokias, kurios „šviežios vienišės“ po 5 metų draugystės pabaigos, tačiau tas, kurios niekada neturėjo rimto vaikino) yra kietas riešutėlis bet kuriam. Kodėl? Ne dėl to, kad jos pasipūtusios, bijančios įsipareigoti ar paleistuvės, o dėl to, jog jos per stiprios asmenybės vyrams, kurie kai kada (pripažinkim) yra bailesni ir drovesni. Vienišės yra pratusios būti vienos, jos gali pačios save apsaugoti, pačios susitvarkyti automobilį, nebijo išsikviesti santechnikų ir puikiai pakeičia perdegusią lemputę nauja. Na, o merginoms, kurios neseniai išsiskyrė arba išsiskyrė jau akmens amžiuje, tačiau niekaip negali susirasti kito, nes „jis buvo tas vienintelis“, galiu pasiūlyti atkreipti dėmesį į keletą dalykų, kurie vienatvę (koks baisus žodis) padaro malonią:

TAI PAT SKAITYK: MARTINOS BLOGAS

– Geriau būti vienai, nei su bet kuo vien dėl to, kad žmonės neapkalbinėtų (senolių išmintis);

– Po visos dienos nereikia pateikti ataskaitos kur, ką ir su kuo veikei (vienoms tai būtina, kitas erzina iš naujo viską išgyventi);

– Nėra streso ar nerimo, kai jis išeina, nepaskambina, neatrašo („su kuo jis?“, „kodėl man neatrašei?“);

– Esi „rinkoje“ (tai reiškia, kad gali nesijausti nepatogiai žvalgydamasi ir flirtuodama su bet kokiu patikusiu vaikinu);- Turi daugiau laiko sau pačiai (kaip visos sako „karjeros siekimui“)

– Merginų vakarėliai! Nors su draugėmis šeimos nekursi, bet kol tam dar ne laikas, draugės – geriausias būdas pamiršti tą baisų žodį vienatvė.

Nesakau, jog tai yra didžiuliai privalumai, tačiau gana galvoti, jog išsiskyrei ir nebeturi gyvenimo – tu jį turi ir dar kokį! Linksminkis, kol esi jauna, gali bendrauti ne tik su savo princu ir tai nebus „apgaudinėjimas“, gali mirktelėti akį praeiviui, gali apsirengti trumpą sijonuką ir šokti iki ryto!

Be to, visada pagalvok: jeigu jis nebuvo tas vienintelis, vadinasi, vieną vaikiną iš visų pasaulio vaikinų sąrašo gali išbraukti ir tu vienu žingsneliu arčiau savo išrinktojo. O jei vaikinas tave paliko, jis pats nesupranta, ką prarado.

Nebūtinai vienišė yra negraži, negeidžiama, moksliukė ar tiesiog keistuolė, tiesiog jos gyvenimo tikslas nėra turėti. Žinoma, sukurti šeimą – svarbu, tačiau jeigu mergina nejaučia būtinybės nuo 16 metų pašvęsti savo gyvenimą vienam žmogui – valio! Merginos be vaikinų – taip pat merginos!

Šiuo straipsniu nenoriu sumenkinti vaikinų ar ilgalaikių draugysčių – sveikinu tuos, kurie rado ir brangina savo išrinktuosius! Tiesiog noriu pakoreguoti mąstymą, jog [-[4]-] – „senos mergos“, „bjaurios“ arba „vargšelės“. Jos yra kantrios, nes negaišta laiko su bet kuo, o laukia savo vienintelio ir nepakartojamo.

O kaip manai tu? Rašyk savo atsakymą, sužinok, ką mano kitos skaitytojos!




Martina Vaičiūnaitė – specialioji panele.lt žurnalistė, garsėjanti savo išskirtiniu rašymo stiliumi bei nepakartojama įžvalga. Daugiau Martinos straipsnių rasi [-[6]-]

[-[7]-] [-[8]-]

Mano išsaugoti straipsniai