NET 53% NUOLAIDA ŽURNALO MANO NAMAI PRENUMERATAI
10 geriausių filmų toms

10 geriausių filmų toms, kurioms labai reikia meilės

Meilė – nuostabus jausmas, tačiau visi vienu metu patirti jo negali. Jei šiuo metu tavo pasaulyje stinga meilės, verta pažiūrėti nuostabias, daug apmąstymų sukelsiančias juostas apie meilę, kurios sukels ypatingus pojūčius ir privers suprasti, kad meilė tikrai egzistuoja. Ir tikrai ateis į tavo pasaulį!

Man esi viskas / Everything, Everything (2017) – Ar ilgai ištvertumėte, jei negalėtumėte išeiti iš namų, kiekvieną dieną matytumėte tuos pačius veidus, nešiotumėte tuos pačius rūbus ir veiktumėte tą patį. Pagrindinė filmo herojė, Medė, yra priversta taip gyventi, dėl sunkios ir retos ligos. Jos rutina pasikeičia tik tuomet, kai į greta esantį namą atsikrausto žavus, jos amžiaus vaikinas. Kaip gi jie palaikys savo santykius esant tokiai situacijai, sužinosite patys, pamatę filmą. Juk nenorite, kad išduočiau visas smulkmenas? Tačiau galiu išduoti, jog šis filmas privertė mane šniurkščioti ir prašyti iš draugės nosinės, taigi jei žadate žiūrėti šią kino juostą, nepamirškite pasirūpinti tokiais dalykais. Taip pat noriu pridurti, jog mane sužavėjo šio filmo garso takelis, jį rasite čia:

Pamatysime sapne (I’LL SEE YOU IN MY DREAMS)

Ar yra amžiaus limitas, kada turime nustoti susitikinėti? Ar praradus tikrąją meile, taip niekada nebepajusime jos vėl…? Staigi mirtis sugriauna nusistovėjusį Kerol gyvenimą. Ji sugrįžta į pažinčių pasaulį pirmą kartą per 20 metų. Ja rūpinasi net du vyrai. Ji keičia savo požiūrį į gyvenimą senatvėje.

Mūsų gyvenimas“ (angl. „5 Flights Up”)

Visą savo gyvenimą viename bute Niujorke pragyvenusi pora nusprendžia, kad dėl vyresnio amžiaus jiems reikia persikraustyti ir rasti kitą, vyresniems monėms labiau tinkamą butą. Nekilnojamojo turto rinka ir visi aspektai suglumina porelę, o patirti nuotykiai privedė prie minties, kad gal gyvenime viskas yra gerai ir taip, kaip yra?

Šos savaitės premjera yra šiltas, jaukus ir cinamonu kvepiantis pasakojimas pakvies išgyventi ilgus gyvenimo džiaugsmus patyrusios poros nuotykius ir kartu leistis į naujos gyvenimo vietos paieškas. Puikiai parinkti aktoriai tiesiog žiba savo rolėse ir nuteikia maloniai peržiūrai.Pagrindinius filmo veikėjus šįkart įkūnija Morganas Freemanas, Diane Keaton, Carrie Preston, Cynthia Nixon, Claire van der BoomJoshas Paisas ir kiti.

Keliamieji metai („Leap Year“)

Anna laukia nesulaukia, kada gi jos vaikinas susiprotės jai pasipiršti. Kai vakarienės metu jis ištraukia iš kišenės mažą aksominę dėžutę, jai sustoja širdis. Nejaugi jai pasipirš? Vaikinas atidaro dėžutę, o ten – auskarai! Anna nusivilia, tačiau išlydi savo vaikiną į Airiją su pažadu aplankyti. Annos tėtis, guosdamas dukrą dėl nepavykusių piršlybų užsimena, kad Airijoje yra tradicija, kad keliamųjų metų vasario 29-ąją merginos turi teisę pirštis savo vaikinams nelaukdamos jų iniciatyvos. Anna taip ir nusprendžia padaryti. Bet ar vaikinas visgi sutiks?

„Ilgiausia kelionė“ (angl. „The Longest Ride“) Filmas papasakos kiek mažiau N. Sparksui įprastą meilės istoriją, bet kampas šiek tiek panašumų su kitais filmais turi. Juostoje mintimis bus grįžtama laiku atgal. Po automobilio avarijos susikerta jaunos porelės ir pagyvenusio vyriškio gyvenimai. Jis atskleidžia jiems savo istoriją apie jau praėjusią, bet vis dar atmintyje įstrigusią meilę. Pagrindinius įsimylėjėlių vaidmenis filme atlieka legendinio režisierius Clinto Eastwoodo sūnus Scottas Eastwoodas ir greitai naujausiame studijos „Disney“ filme „Rytojaus žemė“ (angl. „Tomorrowland“) pasirodysianti, o čia į sales susirinkusių vaikinų širdis užkariauti bandysianti Britt Robertson. Prie jų prisijungs Alanas Alda, Jackas Hustonas ir kt.

„Naktys Rodantėje“ (angl. „Nights in Rhodante“)

Tai dar vienas, visiškai kitoks pasakojimas, kurį savo knygose aprašė ir į kino ekranus perkelti padėjo N. Sparkas. Šįkart filme pasakojama jau brandi meilės istorija, kuri lipinama ne idėjomis apie meilę, o gyvenimiška patirtimi. Visą savaitgalį audros viename name užspeisti Adriena ir Polas tiesiog ima kartu bendrauti. Ištekėjusi, bet gyvenimo šukių niekaip nesusirenkanti moteris ir asmeninės krizės kamuojamas vyras galiausiai randa bendrą kalbą ir vos per vieną savaitgalį įplieskia jų gyvenimus pakeisiančią meilę.Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Richardas Gere‘as, Diane Lane, Christopheris Melonis, Viola Davis, Scottas Glennas ir kt.

Shane West – Įsimintinas kelias

„A Walk To Remember“ Jamie – mokyklos keistuolė, iš kurios šaiposi populiarios merginos. Landonas – „blogiukas“ su kuriuo draugauti norėtų visos. Ir štai vieną dieną jis netikėtai paprašo tylenės Jamie padėti jam ruošiant namų darbus, nes jo mokslo rezultatai toli gražu nedžiugina. Tiesa, kaip vėliau paaiškėja, su viena sąlyga: Jamie negali niekam sakyti, kad jis su ja bendrauja. Principinga mergina tokiam pažeminimui nepasiduoda ir ilgainiui Landonas ją įsimyli. Tačiau jaunuolių meilės laukia didžiulis išbandymas… Filmo anonsą rasi čia.

Išmokyk mane mylėti (FATHERS AND DAUGHTERS)

Meilė, kurią jaučiame tėvams, ir meilė, kurią jaučiame mylimiesiems, yra skirtinga. Tačiau vaikystėje negavę pakankamai šilumos ir jautęsi nemylimi žmonės neretai turi grumtis su savimi, kad įsileistų stiprius jausmus ir atvertų širdį suaugę. Dramoje „Išmokyk mane mylėti“ (angl. „Fathers and Daughters“) žiūrovai išvys jautrią ir romantišką istoriją apie tėvą, jo dukrą ir jos meilės paieškas.

„Blue Valentine“

Kartais meilė prasideda labai jausmingai, į širdį atneša pačius audringiausius metus, o po kurio laiko ima ir išblėsta. Kas lieka? Pagarba, prisirišimas, prisitaikymas, o gal net ir pripratimas. Šio filmo istorija sukasi aplink Sindę ir Deaną, kurie kažkada vienas kitą be proto mylėjo, o šiandien nebežino, ką vienas kitam jaučia. Sutuoktinių pora bando meilę atgaivinti prisimindama savo jausmingą praeitį, tačiau ar to užteks?..

„500 Days Of Summer”

Vaikinas sutinka merginą, jie pradeda draugauti, po truputį gimsta meilė – skamba kaip tobula meilės istorija? Deja, kai kurios tobulos istorijos tiesiog ima ir pasibaigia. Kaip gyventi tada, kai toji vienintelė nusprendžia savo širdį atiduoti kitam? O svarbiausia – kaip suvokti, kad tokių „vienintelių“ pasaulyje – ne viena ir ne dvi?

Mano išsaugoti straipsniai