Geriausia Kalėdinė dovana - žurnalo MANO NAMAI prenumerata!
5 mitai apie pastojimą

5 mitai apie pastojimą, kuriais būtina nustoti tikėti

Oi, kiek daug mitų yra sukurta apie pastojimą. Merginos dažnai prisigalvoja įvairiausių dalykų, nuo jų neatsilieka ir vaikinai… Kas iš tiesų yra tiesa, o kas – tik mitas? Metas išsiaškinti. Štai 5 populiariausi mitai apie nėštumą, kuriais tikėti neverta.

1 mitas. Per mėnesines pastoti neįmanoma. Nors daugelis panelių šventai tiki, jog per menėsines neįmanoma pastoti, tai nėra visiška tiesa. Taip, iš tiesų, per mėnesines tikimybė pastoti sumažėja, tačiau kai kurios merginos kraujuoja net ir per ovuliaciją, vaisingiausią mėnesinių ciklo dieną. 

2 mitas. Per pirmą kartą pastoti neįmanoma. Yra nemažai merginų, kurios tiki, jog pirmojo karto metu negalima pastoti, nes mergina dar nėra pasiruošusi pastoti. Tai nėra teisybė, nes pirmojo karto metu taip pat gali įvykti apvaisinimas. Dar vienas neraminantis klausimas – ar mergina gali pastoti būdama nekalta, taip pat yra apaugęs mitais. Tiesa yra tokia, jog panelė, net būdama nekalta, turi visas galimybes pastoti, jei vaikinas „išsilieja“ netoli jos intymiosios vietos.

3 mitas. Nėštumo testas parodys, ar nesu nėščia, jau kitą dieną po lytinio akto. Jei tave neramina praėjusi naktis, deja, turi būti kantri. Nėštumo testas kitą dieną tikrai neparodys, ar nesi nėščia. Jis rezultatus rodo tik praėjus savaitei nuo tos dienos, kai tau turėjo prasidėti mėnesinės. Todėl, kad ir kaip tave kankintų nežinia, privalai nuraminti savo mintis ir laukti tos dienos, kai nėštumo testas galės parodyti, esi nėščia ar ne. Tik nepulk į paniką!

4 mitas. Kuo dažniau mylėsies, tuo didesnė tikimybė bus pastoti. Žinoma, logiškai mąstant, kuo aktyvesnį lytinį gyvenimą gyveni, tuo didesnė tikimybė, jog gali pastoti. Vis dėlto pastojimui užtenka vieno vienintelio karto, todėl tu ir tavo vaikinas visuomet turėtumėte būti pasiruošę. 

5 mitas. Naudojant prezervatyvus pastoti neįmanoma. Taip, prezervatyvas yra viena iš pagrindinių apsisaugojimo priemonių, tačiau yra atvejų, jog kartais net ir prezervatyvas neapsaugo nuo neplanuoto nėštumo. Yra rizika, jog prezervatyvas gali plyšti arba paprasčiausiai nusmukti.

Mano išsaugoti straipsniai