Vaikino gestai, kūno ženklai neretai vertingesni už jo žodžius. Ypač jei jautiesi pasimetusi ir ieškai atsakymų į klausimus apie jausmus. Stebėk jo elgseną ir išsiaiškink, esi jam svarbi ar, deja, nieko nereiški…
Stovėsena. Pirmiausiai įsitikink, ar tavo draugijoje jis atsipalaidavęs. Jei vaikinas stovi atsisukęs visu kūnu į tave, išlaiko akių kontaktą, jam šalia tavęs ramu. Tačiau jei jo rankos – kišenėse, žvilgsnis klajoja, o veidą nuolat nusuka, tuomet vaikinas jaučiasi nejaukiai. Tačiau derėtų ir atsižvelgti į aplinkybes: jei esate pirmajame pasimatyme, normalu, jog vaikinas nerimauja, jis gali būti nervingas, intensyviau prakaituoti. Tai tikrai nereikš, kad jis nenori su tavimi būti. Sukryžiuotos rankos, paprastai parodančios neigiamas emocijas ir abejingumą, šaltoje aplinkoje gali būti tiesiog būdas sušilti. Visuomet atsižvelk į situaciją, o tik tuomet interpretuok kūno kalbą.
Akys. Dažnai sakoma, kad melagiai vengia akių kontakto. Pasirodo, tai nėra tiesa. Melagiai šį mitą žino, todėl stengiasi žūtbūt žiūrėti pašnekovui į akis. Paprastai žmogus mirksi 6-10 kartų per minutę, melagių akys mirksi beveik dvigubai greičiau.
Galva. Sakau, ką galvoju. Kartas mes sakome viena, o galvojame kita. Todėl jei vaikinas teigia, jog jam su tavimi gera, o tuo pat metu stengiasi nuo tavęs atsilošti, arba sakydamas „taip“ kraipo galvą, tai reiškia, kad jis meluoja. O jei vaikinas kalba su tavimi, tačiau visas jo kūnas nuo tavęs nusuktas, pokalbis jam nėra svarbus.
Šypsena. Kaip atskirti, ar vaikinas tau šypsosi nuoširdžiai? Kai šypsena netikra, šypsosi tik burna. Tikra šypsena nušviečia visą veidą, akys prisimerkia, o aplink jas matyti mažos juoko raukšlelės. Kūno kalbos ekspertai teigia, jog įtikinamai „suvaidinti“ šypseną – itin sunku!
Smakras. Kai žmonės nevalingai liečia sau smakrą, jie tuo metu galvoja arba stengiasi priimti sprendimą. Todėl jei uždavus vaikinui klausimą jis nutyla ir pradeda liesti sau smakrą, žinok, kad atsakymas jam – labai svarbus. Galvos kasymas taip pat reiškia susimąstymą.
Nosis. Išsiplėtusios šnervės reiškia padažnėjusį širdies ritmą, kuris kyla dėl susierzinimo arba seksualinio susijaudinimo, o kartais – dėl abiejų dalykų vienu metu!
Rankos. Paprastai rankomis mes liečiame ar siekiame tų dalykų, kurių norime. Todėl jei vaikinas nuolat ieško progų tave paliesti (tarkim apkabina per liemenį fotografuojantis ar kalbėdamas vis paliečia tavo ranką), tu jo dėmesio centre. Blogas ženklas – už nugaros sunertos rankos. Taip besielgiantis žmogus yra susierzinęs ir nenori su niekuo bendrauti.
Kojos. Jeigu vaikinas atsipalaidavęs, sėdint jo kojos būna išskėstos. Sukryžiuotos kojos turi dvi prasmes: jei viršuje esanti koja yra dominuojanti (ta, kuria pradedame žengti žingsnį) ir ji nukreipta į tave, vaikinas siekia priartėti. Tačiau jei viršuje ne dominuojanti koja, vaikinas stengiasi atsiriboti.
Pėdos. Vaikinai savo susidomėjimo kryptį visuomet nurodo pėdomis. Į kur pasuktos jo pėdos, ten ir jo dėmesys. Todėl jei jis vakarėlyje draugų rate stovi atsukęs į tave kojas, visos jo mintys – apie tave. Tačiau jei jis pėdomis „žiūri“ į duris, ką gi, ne tu jam dabar svarbiausia.
Ramus ar nekantrus? Tiesioginis klausimas – pats geriausias melo „testas“. Jei paklausus paprasto klausimo vaikinas ims išsisukinėti ir pradės „nusukinėti“ temą, tai reiškia, kad jis linkęs meluoti. Tarkim, tu paklausi, ar jis kada nors buvo neištikimas, o jo atsakymas – „Argi aš taip galėčiau padaryti?!“.