Po atostogų prie jūros ar kelių savaičių saulėtų dienų Lietuvos gamtoje, daugelis džiaugiasi sveiku, bronziniu odos atspalviu. Tačiau neretai jau po savaitės ar dviejų įdegis ima blukti, oda tampa sausa, o švytėjimo – kaip nebūta. Laimei, yra paprastų ir veiksmingų būdų, kurie padės išlaikyti įdegį kuo ilgiau, kartu palaikant odos sveikatą ir spindesį.
įdegis
Naujausias
Visi laukiame saulėtos ir šiltos vasaros, tačiau itin karštos dienos, kurių pastaraisiais metais Lietuvoje pasitaiko vis dažniau, gali kelti nemažą grėsmę mūsų sveikatai.
Vasara – metas, kai oda natūraliai įgauna auksinį atspalvį, o veidas pradeda spindėti be makiažo. Tačiau tiek laiko praleidome saulėje, o ruduo artėja... ir tas gražus, sveikas įdegis ima nykti.
Norint džiaugtis gražiu, lygiu ir natūraliai atrodančiu įdegiu be saulės spindulių ar soliariumo, viena iš populiariausių alternatyvų yra purškiamas įdegis.
Už lango vis karščiau šildanti saulė verčia mus ne tik storas žiemines striukes spintoje palikti, bet ir dažniau prisiminti vasaros karštį, jūrą, ir, žinoma, lengvą įdegį....
Kiekvieną vasarą matome įdegusius kūnus, visą dieną paplūdimyje leidžiančius poilsiautojus, bet taip pat ir stiprius odos nudegimus. Kaip reikėtų saugiai degintis?
Vasara – tai ne tik atostogos, bet ir tas metas, kai oda įgauna gražų bronzinį atspalvį. Tačiau vos grįžus iš pajūrio ar poilsio gamtoje, dažna pastebi, kad įdegis ima greitai blukti, o kartu – ir odos švytėjimas.
Natūralus kūno šveitiklis iš virtuvės – ką naudoti prieš įdegį, kad oda būtų lygi ir įdegis tolygus?
Vasara – saulės, šortų ir suknelių metas, o kartu ir noras džiaugtis gražiu, lygiu įdegiu. Tačiau net ir geriausias įdegis neatrodys dailiai, jei oda bus sausa, pleiskanojanti ar „užsikimšusi“ negyvomis ląstelėmis.
Artėjant vasaros sezonui, daugelis svajoja apie sveiką, spindinčią ir tolygų įdegį. Tačiau saulė – ne tik malonumas, bet ir išbandymas mūsų odai.
Natūraliai įdegusi oda atrodo sveikai ir švytinčiai, tačiau ilgalaikis saulės poveikis gali sukelti ankstyvą odos senėjimą ir didinti odos vėžio riziką.
Ne paslaptis, jog pasirodžiusi vasaros saulė gali būti itin kenksminga odai, nors dažna mergina ar moteris atšilus orams nori švelnaus įdegio.
Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad saulė pavasarį nėra labai kaitri, šiuo metų laiku saulės spinduliai – vieni pavojingiausių. Taip yra todėl, kad po žiemos oda yra jautresnė, labiau sudirgusi.