Tobulėjant kosmetologijai, estetinei medicinai ir makiažo tendencijoms, moterys turi vis daugiau priemonių atrodyti gaiviai, jaunatviškai ir stilingai.
veido oda
2025 m. pavasaris grožio pasaulyje skelbia grįžimą prie natūralumo, paprastumo ir tikros odos švytėjimo.
Natūrali kosmetika pastaraisiais metais tapo viena populiariausių grožio industrijos krypčių. Vis dažniau renkamės produktus, kurių sudėtyje randame augalinius komponentus, o ypatingą vietą užima vaisių ekstraktai.
Po šaltos ir sausos žiemos oda bei plaukai dažnai tampa išsausėję, pavargę ir praradę gyvybingumą. Pavasaris – puikus metas atgaivinti grožio rutiną ir suteikti odai bei plaukams natūralų švytėjimą.
Natūralūs augalai nuo senų laikų naudojami grožio ritualuose dėl jų naudingų savybių odai. Jie padeda drėkinti, maitinti, raminti ir atkurti odą, prisotindami ją vitaminais ir antioksidantais.
Žiema – tikras išbandymas mūsų odai. Šaltas oras, sausas patalpų oras ir temperatūros pokyčiai gali ją išsausinti, sudirginti ir pakenkti jos natūraliam apsauginiam barjerui.
Daliai žmonių vaisiai ir uogos – ne tik gaivus užkandis ar desertas, bet ir svarbi kasdienio maisto dalis: nuo rytinių glotnučių, spalvingų salotų ar ingredientų pagrindiniuose patiekaluose.
Ar taurė vyno vakarienės metu iš tikrųjų gali pakenkti jūsų odai? Nors saikingas alkoholio vartojimas daugeliui atrodo nekaltas malonumas, vis daugiau dermatologų sutaria – alkoholis turi tiesioginį poveikį mūsų odos būklei, senėjimui ir grožiui.
Atrodytų, nereikia daug išminties veidui prausti, bet kartais nepadarai būtinų dalykų. Dermatologai aiškina, kokių klaidų nereikėtų daryti....
Su amžiumi oda natūraliai praranda elastingumą, tačiau tai nereiškia, kad negalite išsaugoti jos jaunatviškos išvaizdos. Svarbu tinkamai rūpintis oda, kad ji būtų sveika, švytinti ir stangri. Štai keturi paprasti būdai, kaip išlaikyti odos elastingumą po 40-ies.
Atrodyti puikiai kiekvieną dieną – tai ne tik apranga ar makiažas, bet ir tam tikri kasdieniai įpročiai, kurie užtikrina nepriekaištingą išvaizdą ir pasitikėjimą savimi.
Daugelis lietuvių kenčia dėl sausos odos, nes dažnai trūksta vieno baltymo – genas tiesiog būna mutavęs. Paveldimumas lemia ir odos vėžinius, alerginius, kitus susirgimus, todėl daug vilčių dedama į proveržį genetikos srityje.
„Lietuva jau žengė svarų žingsnį personalizuotos odos priežiūros srityje. M