Miegas yra vienas iš svarbiausių sveikatos komponentų, tačiau dažnai nuvertinamas, kai kalbama apie svorio metimą.
Miegas
Žiema – tai metas, kai ilgos naktys ir šaltas oras kviečia mus daugiau ilsėtis. Tačiau daugeliui žmonių būtent žiemą kyla iššūkių su miego kokybe: sumažėjęs dienos šviesos kiekis, šildymo poveikis ar net šventinis stresas gali sutrikdyti natūralų miego ritmą.
Štai keletas patarimų, kaip pagerinti miego kokybę neramiam jaunimui. Šie būdai gali padėti atsipalaiduoti prieš miegą ir užtikrinti, kad miegas būtų kokybiškesnis.
Stresas ir miego sutrikimai yra du dažni šiuolaikinio gyvenimo iššūkiai, su kuriais susiduria daugybė žmonių. Nors šie du reiškiniai dažnai yra glaudžiai susiję – ilgalaikis stresas gali bloginti miegą, o miego trūkumas gali didinti streso lygį – yra būdų, kaip sumažinti abiejų poveikį organizmui ir protui. Vienas iš efektyviausių natūralių metodų yra joga. Ši senovinė praktika padeda ne tik sumažinti stresą, bet ir gerina miego kokybę.
Kai ateina šaltasis metų laikas, kartu su juo atkeliauja ir įvairios ligos, kurioms mūsų imuninė sistema turi būti pasiruošusi.
Kokybiškas miegas lemia puikią fizinę ir emocinę sveikatą, darbingumą, produktyvumą, turi įtakos netgi santykiams.
Ar kada nors susimąstėte, kodėl sapnuojate tam tikrus dalykus, o jūsų draugas – visai kitus? Sapnai yra sudėtingas reiškinys, priklausantis nuo daugybės veiksnių: emocinės būklės, patirčių, pasąmonės ir net planetų judėjimo. Astrologijos mėgėjai mano, kad mūsų Zodiako ženklas gali turėti įtakos tam, ką ir kaip sapnuojame. Bet ar tai tikrai tiesa? Pažvelkime giliau.
Miegas yra esminė gyvenimo dalis, tačiau daugelis žmonių nepakankamai įvertina jo svarbą. Kokybiškas miegas ne tik padeda jaustis žvaliems, bet ir turi didžiulę įtaką fizinei bei emocinei sveikatai.
Stresas ir prastas miegas yra dažnos šiuolaikinio gyvenimo problemos, kurios gali pakenkti ne tik nuotaikai, bet ir bendrai sveikatai.
Kokybiškas miegas yra būtinas ne tik fizinei, bet ir emocinei sveikatai. Tinkamai išsimiegoję, esame produktyvesni, geriau jaučiamės ir lengviau įveikiame kasdienius iššūkius.
Suprastėjusi miego kokybė, gali kelti riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, metabolinėmis bei kai kuriomis onkologinėmis ligomis. Kauno klinikų Neurologijos klinikos gydytoja neurologė Evelina Pajėdienė sako, kad laikantis gero miego rekomendacijų, žmonės gali ne tik sugrįžti į norimą miego ritmą, pagerinti jo kokybę nakties metu, bet ir išsaugoti sveikatą. „Miego ritmas – labai svarbus žmonėms, o geras ir kokybiškas poilsis priklauso nuo daug veiksnių, a...
Jei kada nors teko dalyvauti safaryje su gyvūnais, galbūt girdėjai, kaip reindžeris pasakoja apie gyvūnų tipus, kurie pastebimi gamtoje skirtingu paros metu. Dauguma žinduolių planetoje neturi tokių išsivysčiusių smegenų kaip mes, žmonės, tačiau jie tikrai išsaugojo savo cirkadinį intelektą. ...